Svorka pružinová plastová 3 v 1, 155 mm
Přidat k oblíbeným
Popis
- díky speciálnímu tvaru pohyblivé koncovky je možné nastavit 3 různé typy čelistí: klasická čelist, čelist tvaru „V“ pro uchycení trubek ⌀ - - průměru 6 - 50 mm a čelist tvaru rozšířeného „Y“ pro sevření předmětů ⌀ větší ploše
- robustní, odolná a lehká konstrukce z kvalitního nylonu s extra silnou pružinou
- 155 mm
- max. rozevření čelistí 50 mm
- robustní, odolná a lehká konstrukce z kvalitního nylonu s extra silnou pružinou
- 155 mm
- max. rozevření čelistí 50 mm

Kategorie: | Svěrky |
---|---|
Záruka: | 24 měsíční záruka (i pro podnikatele!) |
Hmotnost: | 0.11 kg |
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
Mohlo by Vás zajímat
Přijďte si zboží osahat
Po-Pá 7:30-16:00
Hlavní 29 (hala č. 3), 277 45 Úžice - Na mapě